• 1S.jpg

Aktualności

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania oraz ds. Ustalenia Wyników Głosowania w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 1 w Ruszowicach – ul. Tęczowa 55 w składzie:

1.     Małgorzata Nowogońska     - Przewodnicząca Komisji
2.     Małgorzata Konys                - Z-ca Przewodniczącej Komisji

3.     Emilia Ciosek                       - Członek Komisji
4.     Klaudia Durda                       - Członek Komisji
5.     Agnieszka Krupa                  - Członek Komisji
6.     Paweł Ruchel                        - Członek Komisji
7.     Grażyna Sawicka                  - Członek Komisji
8.     Honorata Sawicka                 - Członek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Glosowania Nr 2 w Przedmościu, ul. Szkolna 3 w składzie:

1.     Barbara Wiśniewska                - Przewodnicząca Komisji
2.     Katarzyna Ciciła                       - Z-ca Przewodniczącej Komisji

3.     Jadwiga Bartman                      - Członek Komisji
4.     Bogusława Bobel                      - Członek Komisji
5.     Tomasz Bobel                           - Członek Komisji
6.     Wiesława Ekiert                        - Członek Komisji
7.     Małgorzata Keńska                   - Członek Komisji
8.     Elwira Porosło                          - Członek Komisji
9.     Ewa Rozbejko                           - Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 3 w Serbach, ul. Ogrodowa 18 w składzie:


1.     Henryk Szumielewicz             - PrzewodniczącyKomisji
2.     Ewelina Murzyńska                - Z-ca Przewodniczącego Komisji

3.     Anna Radosz                          - Członek Komisji
4.     Andrzej Fendorf                     - Członek Komisji
5.     Aleksandra Kuczera               - Członek Komisji


6.     Rafał Piotrowski                     - Członek Komisji
7.     Katarzyna Sioła                      - Członek Komisji
8.     Agata Tarnowska                    - Członek Komisji
9.     Monika Zamkowska               - Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 4 w Wilkowie, ul. Głogowska 5a w składzie:

1.     Ewelina Liskowska                - Przewodnicząca Komisji
2.     Agnieszka Urbańska               -Z-ca Przewodniczącej Komisji

3.     Julianna Jałowiecka-Kuras     - Członek Komisji
4.     Maria Kaleta                           - Członek Komisji
5.     Tomasz Łabarewicz                - Członek Komisji
6.     Adam Marciniak                     - Członek Komisji
7.     Michał Radosz                        - Członek Komisji
8.     Stanisława Skoczylas              - Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 1 w Ruszowicach – ul. Tęczowa 55     w składzie:

1.     Katarzyna Molisak               - Przewodnicząca Komisji
2.     Ewa Borek                            - Z-ca Przewodniczącej Komisji


3.     Teresa Kida                           - Członek Komisji
4.     Jolanta Mikołajczak              - Członek Komisji
5.     Agnieszka Pałczyńska          - Członek Komisji
6.     Marta Tomulik                      - Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 2 w Przedmościu, ul. Szkolna 3 w składzie:

1.     Małgorzata Pinkowska               - Przewodnicząca Komisji
2.     Paweł Reński                              - Z-ca Przewodniczącej Komisji

3.     Agnieszka Bagrowska                - Członek Komisji
4.     Zofia Ciemna                              - Członek Komisji
5.     Dorota Kałużna                           - Członek Komisji
6.     Marzena Siniawa                         - Członek Komisji
7.     Iwona Śnioszek                           - Członek Komisji
8.     Agnieszka Woźniak                     - Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 3 w Serbach, ul. Ogrodowa 18 w składzie:

1.     Monika Adaszyńska                - PrzewodniczącaKomisji
2.     Patrycja Radosz                       - Z-ca Przewodniczącej Komisji

3.     Anna Bandura                          - Członek Komisji
4.     Barbara Jasińska                      - Członek Komisji
5.     Bogusława Kubińska               - Członek Komisji
6.     Sandra Rymarkiewicz              - Członek Komisji
7.     Maria Stadther                         - Członek Komisji
8.     Natalia Szczyrek                      - Członek Komisji
9.     Magdalena Szymańska            - Członek Komisji



Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 4 w Wilkowie, ul. Głogowska 5a w składzie:

1.     Piotr Radosz                           - Przewodniczący Komisji
2.     Renata Moska                         -Z-ca Przewodniczącej Komisji

3.     Aleksandra Buzin                   - Członek Komisji
4.     Elżbieta Dąbrowska                - Członek Komisji
5.     Zofia Grzegorek                      - Członek Komisji
6.     Alina Kaleta                            - Członek Komisji
7.     Agnieszka Łabarewicz            - Członek Komisji
8.     Magdalena Mackiewicz          - Członek Komisji
9.     Anna Przybylska                     - Członek Komisji