• 1S.jpg

Aktualności

Uncategorised

Zaproszenie na VIII Sesję Rady Gminy Głogów

herbgminaGlogowUprzejmie zapraszamy na VIII Sesję Rady Gminy Głogów, która odbędzie się w dniu 28.03.2019 r. o godzinie 15.00 w Urzędzie Gminy Głogów przy ul. Piaskowej 1, pok. nr 322.

Czytaj więcej...

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na II kwartał 2019 roku

herbgminaGlogowW załączeniu przedstawiamy harmonogramy odbiorów odpadów komunalnych z terenu Gminy Głogów na II kwartał 2019 rok.

Czytaj więcej...

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Szanowni Mieszkańcy,
Przypominamy, że w dniu 15 marca 2019 roku na terenie Gminy Głogów zostanie przeprowadzony odbiór odpadów wielkogabarytowych. Przedmioty należy wystawić w wyznaczonych miejscach do godz. 10:00

GUS przeprowadza badania ankietowe

Główny Urząd Statystyczny i urzędy statystyczne podległe Prezesowi GUS przeprowadzają w całym kraju statystyczne badania ankietowe, których głównym celem jest dostarczenie danych, porównywalnych dla wszystkich krajów Unii Europejskiej ze względu na stosowaną metodologię, dotyczących wielu dziedzin, w tym warunków życia ludności.

Czytaj więcej...

Dzielnicowy

 

ASP SZT. Krystian Konieczny

tel. 514 917 152, 76 727 73 11
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Adres:
Rewir Dzielnicowych II
KPP Głogów
ul. Kosmonautów Polskich 3A

Szanowni Mieszkańcy Gminy Głogów

Informuję Szanownych Państwa, że w dniu 12 marca 2019 roku, w godzinach 10:00- 13:00 odbędzie się gminny trening zgrywający system wczesnego ostrzegania i alarmowania.

Czytaj więcej...

Dzień Sołtysa

soltys

Pytania do zapytania ofertowego na organizacje kolonii

Zamawiający publikuje pytania jakie wpłynęły  na organizację kolonii dla dzieci.

 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

images