Uncategorised

Informujemy, że z powodu wymiany przez PWiK w Głogowie armatury w głównej komorze wodomierzowej, w dniu 23.04.2018r. (poniedziałek) w godzinach 830 – 1230 wystąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach Serby i Grodziec Mały. Za utrudnienia przepraszamy.


W związku z wejściem w życie z dniem 1 kwietnia 2018 roku Ustawy z dnia 22 marca 2018 roku o zmianie ustawy – Prawo łowieckie oraz niektórych innych ustaw, Wójt Gminy Głogów informuje, że zgodnie z art. 46 ust. 3 ustawy Prawo łowieckie, od dnia 1 kwietnia 2018 roku, wniosek o szacowanie szkód w uprawach i płodach rolnych wyrządzonych przez: przez dziki, łosie, jelenie, daniele i sarny, w tym ustalenie wysokości odszkodowania, właściciel albo posiadacz gruntów rolnych składa do organu wykonawczego gminy właściwej ze względu na miejsce wystąpienia szkody, tj. do właściwego terytorialnie Wójta Gminy.

Uprzejmie zapraszamy na LIV Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy w Głogowie, która odbędzie się w dniu 13.04.2018 roku o godz. 14:30 w Urzędzie Gminy w Głogowie przy ul. Słodowej 6a, pok. nr 9.
Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wszelkie zmiany danych osobowych np. dot. zmiany adresu zamieszkania, kupno-sprzedaż nieruchomości, gruntów rolnych należy zgłaszać pisemnie w terminie 14 dni od dnia zaistniałej zmiany w Urzędzie Gminy Głogów. Powyższa informacja dot. spraw podatkowych.

Wójt Gminy Głogów informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dla zadania  pn.: Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2018 roku.

 

Uprzejmie informujemy o nowoczesnej giełdzie rolnej Agro-Market24. Serwis ten jest skierowany do sadowników i rolników. Na portalu można bezpłatnie dodawać i przeglądać ogłoszenia rolne, a co najważniejsze znaleźć potencjalnych odbiorców na swoje produkty na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Aby dowiedzieć się więcej o portalu, wejdź na rynek rolny Agro-Market24. Bezpośrednie transakcje między producentami, a odbiorcami końcowymi umożliwiają sprzedaż w wyższych cenach niż dotychczas, poprzez ograniczenie udziału firm pośredniczących. Dodatkowo szeroka baza odbiorców pozwala zaoszczędzić czas na szukanie klientów na swoje produkty.


Drodzy Mieszkańcy!
Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.
Forma pracy:
·         mapa + opis
·         tekst do dwóch stron A4, w formacie .doc lub .pdf
·         zdjęcia lub materiał filmowy (Twojego autorstwa)

Stowarzyszenie LGD Kraina Łęgów Odrzańskich zaprasza zainteresowane osoby na spotkanie organizowane w dniu 26. 04.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przedmościu w godzinach od 12.00 do 16.00 dotyczące doradztwa z Leadera i dotacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju.